Mistrzostwa Polski Klasyk i Sztafety

Zawodnicy UKS "Azymut 45" najczęściej stawali na najwyższym stopniu podium na MP w klasyku i zdobyli najwięcej medali na MP w sztafetach

Mistrzostwa Gdyni Middle

Mistrzostwa Gdyni w biegu średniodystansowym odbyły się w niedzielę na Wiczlinie

Zawody Wojewódzkie w Elblągu

Początek września to tradycyjnie już start na zawodach wojewódzkich w okolicach Elbląga

Obóz letni w Garczynie

W tym roku na zgrupowanie letnie wybraliśmy się do Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie

XIII Grand Prix Pomorza

Wszystkim uczestnikom XIII Grand Prix Pomorza serdecznie dziękujemy za udział, zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapraszamy za rok!

Puchar Bałtyku 2017

Tegoroczny Puchar Bałtyku za nami.

Puchar Wawelu

Super ciekawy Puchar Wawelu. szkoda, że już się skończył

Puchar Najmłodszych

Dziesięć medali, w tym trzy złote, zdobyli nasi młodzi zawodnicy na XXXVI Pucharze Najmłodszych

Sprinterskie Mistrzostwa Polski z medalami

Brązowy medal Zuzi Morawskiej i złoto Irenki w biegu indywidualnym oraz złoto Irenki i Pawła Morawskich w sztafetach - to nasz "łup"

Zawody Wojewódzkie w Kwidzynie

W dniach 27-28 maja odbyły się w Kwidzynie Mistrzostwa Województwa w sprincie i Puchar Pomorza w biegu średnim

Cała Polska Biega z Mapą w Gdyni

World Orienteering Day w Gimnazjum nr 11 w Gdyni

Klubowe Mistrzostwa Polski - zwyciężamy!

Podobnie jak w zeszłym roku wygrywamy sztafetę pokoleń na Klubowych Mistrzostwach Polski!!!

Mistrzostwa Województwa i Mistrzostwa Gdyni

W sobotę 13 maja odbyły się Mistrzostwa Województwa w biegu średnim, a w niedzielę 14 maja Mistrzostwa Gdyni w biegu klasycznym

My na Grand Prix Mazowsza

Bezpośrednio po "Warszawskiej Mili" całą grupą uczestniczyliśmy w wielodniowych zawodach "Grand Prix Mazowsza".

Na zawodach "Warszawska Mila"

Ponad 20-sto osobowa grupa zawodników naszego klubu wyjechała na przełomie kwietnia i maja na zawody w okolice Warszawy

Zawody Wielkanocne w Czechach

Kilkunastoosobowa grupa reprezentantów naszego klubu Święta Wielkanocne spędziła na zawodach w Czechach

Mistrzostwa Polski w UltraLongu

Nasze sukcesy na tegorocznych Mistrzostwach Polski w długodystansowym biegu na orientację

Nasi na Junior Camp w Szwecji

Czwórka juniorów z naszego klubu wraz z Majką jako opiekunem bierze udział w Junior Camp w Szwecji

Na zawodach Portugal Orienteering Meeting

Zuzia i Grzesie z jednym z najlepszych zawodników w historii orienteeringu, Mistrzem Świata Thierrym Gueorgiou

Zgrupowanie w Portugalii

Nasi zawodnicy na zgrupowaniu w ciepłej Portugalii

Nocny Azymut 2015/16 E3 AWFiS

Borowice 2017

obóz zimowy w Borowicach k/Karpacza

Puchar Elbląga/Puchar Pomorza 10-11.09.2016 - Elbląg

Mistrzostwa Polski - klasyk, sztafety- Batorz

Mistrzostwa Polski - klasyk, sztafety 17-18.09.2016 - Batorz

Klubowe Mistrzostwa Polski 03-04.09.2016 - Jakuszyce

XII Grand Prix Pomorza 19.08.2016 E3 - Bąkowo

Grand Prix Pomorza 2016 E2 (Bąkowo) 19.08.2016

Baltic Cup 2016

Obóz szkoleniowy Sobieszewo

Grand Prix Polonia/Mistrzostwa Europy 30.06-02.07.2016 -...

Puchar Najmłodszych - sztafety 19.06.2016 - Garczyn

Puchar Najmłodszych - klasyk 18.06.2016 - Garczyn

Puchar Najmłodszych - Sprint 17.06.2016 - Garczyn

Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO 17.04.2016 -...

II Runda Pucharu Pomorza - Osiek 09.04.2016

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - 02.04.2016r.

Obóz zimowy - Borowice 2016

Hardcorowy Motylek 14.11.2015

Mistrzostwa Polski Nocne i Sztafety Sprinterskie...

Żagle w Sopocie 11.10.2015

Nocny Azymut 2014/2015